Proje Akademisi başlıyor

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA), “Proje Akademisi” adı altında 5’er gün serecek “Uygulamalı Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri” düzenleyecek.
Bu haber 2017-02-28 07:09:26 eklenmiş ve 246 kez görüntülenmiştir.

BAKKA Proje Akademisi’nde eğitimler başlıyor. BAKKA, Avrupa Birliği fonları başta olmak üzere, Batı Karadeniz Bölgesi’nin farklı ulusal ve uluslararası fonları kullanma kabiliyetini geliştirme, proje hazırlama kapasitesini arttırma, proje döngüsü yönetimi ve mantıksal çerçeve yaklaşımını güçlendirebilmek amaçlarıyla kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluş temsilcilerine yönelik olarak Zonguldak, Karabük ve Bartın illerinde Proje Akademisi adı altında Ajans tarafından beşer günlük Uygulamalı Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri düzenleyecek.

Eğitim takvimine göre ilk eğitim 6-10 Mart tarihleri arasında Zonguldak BAKKA Konferans Salonu’nda yapılacak. 13-17 Mart tarihleri arasında Karabük İl Genel Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek. Bartın’da ise 27-31 Mart tarihleri arasında Bartın Organize Sanayi Bölgesi’nde İnovasyon ve Test Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlenecek. Proje Akademisi kapsamında devam eden eğitimlerden kâr amacı gütmeyen kurum ve kuruluş çalışanları faydalanabilecek. Katılımcılar, çalıştıkları kurum/kuruluşlar tarafından görevlendirilen ve online yayımlanan formu dolduran çalışanlar arasından seçilecek. Devam zorunluluğu bulunan eğitimi müteakip katılımcılara katılım belgesi verilecek.

 

Son başvuru tarihi 16 Mart’ta

 

Bartın'da ise BAKKA proje akademisi eğitimleri, 27-31 Mart tarihleri arasında Bartın Organize Sanayi Bölgesi’nde İnovasyon ve Test Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlenecek. Eğitimlere katılım başvuruları da devam ediyor. İnternet üzerinden son başvuru tarihi 16 Mart tarihi olarak belirlendi. BAKKA’nın internet sitesinden yapılan duyuruda şöyle denildi:

 

“27-31 Mart 2017 tarihleri arasında Bartın Organize Sanayi Bölgesi’nde İnovasyon ve Test Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlenecek olan Bartın Proje Akademisi başlıklı Uygulamalı Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri için başvurular online form üzerinden alınmaktadır. Eğitimlere başvurular 16 Mart 2017 tarihi itibariyle sona ermektedir. Başvurunuzu tamamladıktan sonra kurum/kuruluşunuzdan aldığınız görevlendirme yazısını pyb@bakka.gov.tr adresine iletmeniz halinde başvurunuz geçerli kabul edilecektir. Görevlendirme yazılarında kurum/kuruluşta görevli olduğunuz pozisyonun teyit edilmesi, eğitime yapılan başvurudan haberdar olunduğu ve eğitime davet edilmesi halinde görevlendirmesinin yapılacağı, eğitim süresince tüm derslere katılım gösterileceği ifade edilmelidir. Tüm eğitimler 09:30-16:30 arasındadır. Eğitim sonunda verilecek katılım belgesini almaya hak kazanmak için toplam eğitim saatinin en az yüzde 85’ine katılmak zorunludur. Devam zorunluluğu şartına uyan ve sertifika almaya hak kazanan katılımcılar ile devamsızlık yaparak sertifika almaya hak kazanamayan katılımcılar kurum/kuruluşlarına resmi yazı ile bildirilecektir. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen bu eğitimlere öğle yemeği dahil değildir.” 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNDEM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -
Blok 2. Reklam Alanı ( 300 x 250 )
Bartın Times Haberde Son Dakika
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA